O nás - Vaněk Welding

Historie společnosti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I. etapa: Počátek odborného poradenství a specifických služeb v oblasti svařování sahá do roku 2008, kdy zakladatel firmy, pan Karel Vaněk, začal pracovat ve společnosti Škoda Welding v Plzni jako inspektor svařování, auditor systémů jakosti a zkušební komisař. Současně s prací ve Škodě Welding Plzeň, začal podnikat jako OSVČ pod názvem KV Welding.

II. etapa: V červnu 2012 byla založena právnická osoba VANĚK WELDING s.r.o. a v tomto roce se společnost stala spolupracujícím členem CWS ANB .V roce 2012 do firmy nastoupila administrativní pracovnice paní Olga Vaňková a inspektor NDT pan Michal Vaněk.

III. etapa: V roce 2014 pan Michal Vaněk úspěšně absolvoval kurz a získal DIPLOM mezinárodní svářečský technolog. Stal se tak dalším plnohodnotným pracovníkem společnosti.

IV. etapa: V roce 2019 byla firma Vaněk Welding s.r.o. vyhlášena Ekonomicky nejúspěšnější firma roku 2019-PK.jpg a do firmy nastoupila nový pracovník paní Michaela Vaňková na pozici účetní a NDT inspektor.

V. etapa: Na konci roku 2019 firmu opustil pan Karel Vaněk a vedení převzal pan Michal Vaněk.

 

Současnost

Jsme malá firma se třemi zaměstnanci a třemi externími spolupracovníky. Co do rozsahu činnosti v oboru svařován, ovšem patříme k těm významnějším. Našimi zákazníky jsou výrobci svařovaných dílců a konstrukcí z celé české republiky, od Chebu až po Třinec. Naše služby využívají i zahraniční firmy z Rakouska, Německa a Ruska...Certifikáty a protokoly z různých kontrol a zkoušek vydané naší firmou je možné vystopovat, kromě většiny zemí EU i v Austrálii, Japonsku, Číně, Indii, Chile, Africe, na Filipínách...

Naše vize

VANĚK WELDING s.r.o. je firmou, poskytující téměř komplexní rozsah služby v oblasti svařování. Disponuje dostatečným množstvím prostředků, kvalitním schváleným vybavením a zařízením a v neposlední řadě kvalifikovaným a ochotným personálem.

Dva členové našeho týmu (včetně  externích pracovníků) jsou držitelem Diplomu Evropský svářečský inženýr/technolog a vlastní více než šest Certifikátů pro provádění kontrol různými NDT metody.